O nas

Dawniej Gęsia Szyja, dzisiaj Gęsie Sprawki - restauracja mieszcząca się w piwnicy starej zabytkowej kamienicy.

Nastrój panujący w tym lokalu wynika z wystroju wnętrza, który zawdzięczamy Kuchennym Rewolucjom Pani Magdy Gessler. Wystrój w sam raz na romantyczne kolacje we dwoje. Oferta kulinarna jest bardzo kusząca, a w menu znajdziemy smakowite dania kuchni regionalnej, polskiej i staropolskiej. Specjalnością lokalu jest Gęś pieczona z kopytkami, majerankiem i sałatką z buraków.

Niewątpliwą atrakcją dla Naszych Gości jest możliwość wyjścia z podziemi kredowych bezpośrednio w naszej restauracji.Chętnie gościmy turystów, dla których wizyta w „Gęsich Sprawkach” jest często chwilą odpoczynku w trakcie zwiedzania zabytków, położonych w pobliżu, bardzo cieszą nas również wizyty chełmian, ceniących dobrą kuchnię i niepowtarzalną od lat atmosferę tego miejsca.   Organizujemy: chrzciny, komunie, przyjęcia ślubne, urodziny, imprezy okolicznościowe oraz spotkania biznesowe.  

Nasza Restauracja jest doskonałym miejscem do organizacji spotkań okolicznościowych tj konsolacji, które są naturalnym przedłużeniem pożegnania z bliską osobą. Spotkanie po ceremonii pogrzebowej jest również formą podziękowania bliskim za przybycie, chwilą wytchnienia oraz refleksji w rodzinny gronie. Pragniemy w tym szczególnie trudnym czasie w atmosferze zadumy i refleksji pomóc w zorganizowaniu spotkania w gronie bliskich i znajomych.